Oto Albert

Chcemy Ci przedstawić naszego synka - Albert jest wiecznie uśmiechniętym, ślicznym chłopcem o blond włoskach i zielono-piwnych oczach. Nasz Mały Książe uwielbia zwierzęta oraz bajkowe postacie. Prawdopodobnie w przyszłości zostanie reżyserem bądź scenarzystą, bo ostatnio nagrywa na potęgę krótkie scenki z udziałem swoich zabawek i podkłada własną ścieżkę lektorską do gwiezdnych wojen:). Całkiem prawdopodobne, że może też będzie budował roboty takie jak R2D2, bo to ostatnio jego faworyt :)

Niestety jak do tej pory Albert ma problem z komunikacją, relacjami społecznymi oraz integracją sensoryczną. U Alberta zostały zdiagnozowane autyzm oraz opóźnienie psychoruchowe. Od pięciu lat całą trójką intensywnie pracujemy nad poprawą tej sytuacji terapeutyzując i rehabilitując Alberta w domu i w specjalistycznych placówkach. Łączny koszt jaki ponosimy - 3,600 zł miesięcznie. Nie obejmuje zalecanej liczby 20 godzin terapii tygodniowo oraz zajęć Ruchu Rozwijającego metodą W. Sherborne. Terapia nie jest finansowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Pełny koszt terapii ponosimy my.

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" naszą prośbę założyła dla Alberta konto, na którym możemy zbierać wpłaty 1% na terapię. A ponieważ nie stać nas na kampanie banerowe na mieście czy jakieś inne kosztowne formy masowej reklamy, kierujemy do Ciebie naszą prośbę tak szczerze i prosto jak tylko się da. Wybór oczywiście zawsze jest po Twojej stronie.

Bez względu na Twoją decyzję już jesteśmy Ci wdzięczni razem z Albertem za tą chwilę Twojej uwagi i chęć niesienia pomocy.

Kiedy zdecydujesz się pomóc Albertowi przekazując na konto 1% podatku, poniżej znajdziesz wszystkie potrzebne informację.


Dorota i Daniel 
(mama i tata)

Instagram